Žádost o prověření dlužníka

Upozornění: Potřebujete-li hromadnou prověrku většího množství dlužníků, kontaktujte k sjednání zvláštních podmínek Ing. Krsičkovou, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 731658208.

Tučně označené položky formuláře jsou povinné. Ceny jsou uvedeny bez DPH (ceník).

Vyhotovenou prověrku dlužníka včetně příloh Vám zašleme elektronicky do 2 pracovních dnů po té, co obdržíme platbu na náš účet.

Vaše údaje
Údaje o dlužníkovi
Informace o pohledávce
Požadované části prověrky
 

Prověrku uhradím převodem z účtu
[?]

 

Kliknutím na tlačítko "Podepsat a Odeslat" uzavírají žadatel a Mgr. Stanislav Molák, soudní exekutor se sídlem Bělohradská 299, 580 01 Havlíčkův Brod, IČ: 66245338, ve smyslu ust. § 74/1, zák. č. 120/2001Sb., ex. řádu, účastníci elektronickými prostředky smlouvu o poskytnutí právní pomoci, dle níž se soudní exekutor zavazuje poskytnout právní službu - prověrku bonity dlužníka před nařízením exekuce a hodnotící odhad možné úspěšnosti prostřednictvím exekučního vymáhání, dále "prověrka dlužníka". Klient se zavazuje zaplatit za tuto službu úplatu ve výši stanovené ceníkem. Podrobné všeobecné podmínky poskytnutí služby jsou ke stažení zde. Kliknutím na Podepsat a Odeslat žadatel potvrzuje, že s těmito podmínkami souhlasí. Dnem uzavření smlouvy je den, kdy žadatel obdržel potvrzení objednávky od soudního exekutora.

U Prověrky dlužníka jde o plnění ze Smlouvy o poskytování právní pomoci uzavřené elektronickými prostředky, odesláním objednávky.

Data jsou uchovávána po dobu plnění této smlouvy (více informací zde)

© 2024 Stanislav Molák | nastavení cookies pro tento web